Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta
Antoine de Saint Exupery
Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy wzięli udział w przedstawieniu „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”
Jesteśmy pod wrażeniem Państwa niewątpliwego talentu i aktorskiej gry! Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.
To była wielka przyjemność współpracować z Państwem, a zachwyt dzieci, ich reakcje, były najpiękniejszym podziękowaniem.
Wtedy, gdy dzieci płakały razem z krasnoludkami nad losem Śnieżki", gdy śpiewały głośno "Hej, ho, hej ho, do pracy by się szło", gdy zasłuchane były w dialogi, gdy wreszcie wołały: "Co ona jej zrobiła!", gdy zła królowa poczęstowała Śnieżkę zatrutym jabłkiem. To było po prostu piękne!
Jesteśmy wdzięczni za to, że byliśmy razem częścią Świata, dzięki któremu najlepiej rozwija się dziecięca wyobraźnia, a one same uczą się emaptii i radzenia sobie z trudnymi emocjami. To była doskonała lekcja uważności, budowania więzi społecznych i oswajania ze sztuką.
Dziękujemy wreszcie za to, że utwierdziliście nas Państwo w tym, że warto pracować z pasją.
Alicja Smolik wraz z pracownikami „Morskiej Przygody”