Przerwa urlopowa w pracy przedszkola - sierpień 2026
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

''Śnieżka'' dla dzieci. Podziękowanie.

''Śnieżka'' dla dzieci. Podziękowanie.

Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta

Antoine de Saint Exupery 

 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom,  którzy wzięli udział  w przedstawieniu „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

 

Jesteśmy pod wrażeniem Państwa niewątpliwego talentu i aktorskiej gry! Dziękujemy za zaangażowanie i  poświęcony czas.

 

To była wielka przyjemność  współpracować  z Państwem,  a zachwyt dzieci,  ich reakcje, były najpiękniejszym podziękowaniem.

Wtedy, gdy dzieci płakały razem z krasnoludkami nad losem Śnieżki", gdy śpiewały głośno "Hej, ho, hej ho, do pracy by się szło",  gdy zasłuchane były  w dialogi, gdy wreszcie wołały: "Co ona jej zrobiła!", gdy zła królowa poczęstowała Śnieżkę zatrutym jabłkiem. To było po prostu piękne!

 

Jesteśmy wdzięczni za to, że byliśmy razem częścią Świata, dzięki któremu najlepiej rozwija się dziecięca wyobraźnia, a one same uczą się emaptii i radzenia sobie z trudnymi emocjami.  To była doskonała lekcja uważności, budowania więzi społecznych i oswajania ze sztuką. 

 

Dziękujemy wreszcie za to, że utwierdziliście nas Państwo w tym, że warto pracować z pasją. 

 

Alicja Smolik wraz z pracownikami „Morskiej Przygody

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 11:46:01
Data edycji: 2026-06-25 11:58:19
Ilość wyświetleń: 25
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej